Gönderen Konu: Sıkıcı pazar günlerini renklendirmenin 7 yolu!  (Okunma sayısı 886 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

  • ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 17408
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
Bütün hafta çok çalıştınız, yoruldunuz, cumartesi kendinize ödül verip çok eğlendiniz, peki ya pazar günü ne yapacaksınız? :smileys14:Sıkıcı pazar günlerini renklendirmenin 7 yolu!

Hafta sonu eğlencesinin hafta içi ciddiyetine karıştığı pazar günleri birçoğumuz ne yapacağını bilemiyor. Ertesi sabah işe gideceğini düşünmeden eğlenmeye, gezmeye devam mı etmeli yoksa eve dönüp dinlenmeli mi?

Bu sorunun cevabı tabii ki size özel. Eğer hareketli ve çabuk yorulmayan biriyseniz eğlenceye devam edebilirsiniz. Ama kolay yorulan biriyseniz ertesi gün dinlenemeden işe gitmeyi göze alamazsınız.

Ne yapsam diye düşünürken hiçbir şey yapamayanlardan mısınız? O halde size sunacağımız pazar önerilerini değerlendirmenizin vakti gelmiş olabilir...Günün en önemli öğününü bütün hafta aceleyle geçiştiriyoruz ve ne yediğimizden bir şey anlamıyoruz. Şöyle keyifli bir pazar kahvaltısına ne dersiniz?

Bütün hafta çalışıp, çok yorulup şampiyonların kahvaltısını hak ettiniz bile. Arkadaşlarınız ve ailenizle yapacağınız kahvaltı yda brunch programları güne neşeli ve enerjik başlamanızı sağlarken, hafta sonu tatilinin bitişine de üzülmeyeceksiniz.Erken uyanın!

Günü iyi değerlendirmek için erken uyanmanız çok önemli. Miskinlik yapmak çok güzel ama hiçbir şeye yetişemediğimiz minik bir haftasonundan bahsediyoruz.

Pazar sabahı erkenden uyanın ve güzel bir duş alın. Sonra gününüzü planlayıp ona göre hareket edebilirsiniz.

Eğer gerçekten uyanacak ve güne enerjik bir başlangıç yapacak haliniz yoksa yataktan çıkmadan tekrar uyuyun! Bu sin en büyük hakkınız.
Alışveriş çılgınlığına yakalanın!

Biz kadınlar ayaklarımıza kramplar girene kadar mağaza mağaza dolaşmaya, vitrinlere bakmaya bayılıyoruz! Hafta içi alışveriş yapma fırsatı olanlar mağazalardaki bu kalabalıkla mücadele etmek zorunda kalmadıkları için çok şanslı ama yinede hafta sonu alışverişinin keyfi bir başka.

Alışverişe çıkmadan önce neye ihtiyacınız olduğunu belirlerseniz bütün günü mağazalarda harcamamış olursunuz.Bisiklet

Eminim birçoğunuz çocukluğundan beri bisiklete binmemiştir. Bugün bir çılgınlık yapın ve bisiklete binin, ne kadar eğlenceli ve insanı rahatlatan bir şey olduğunu hatırlayacaksınız.

Eğer bisikletiniz yoksa bisikletçilerden bir tane kiralayabilirsiniz. Evinizin yakınındaki park, sahil yolu gibi bisiklet sürmeye müsait alanları belirleyin, bisikletinizi kapın ve hemen pedal çevirmeye başlayın!Pazartesi işe motivasyonunuz yüksek bir şekilde gitmek için pazar akşamları mutlaka kuaföre gidin. Fön, maşa,manikür pedikür ve kuaförde yapilan birçok şey bize kendimizi iyi hissettiriyor.

Kişisel bakımınıza her zaman önem verseniz de arada bir süslenmek sadece saçlarınızı dalgalandırmayacak aynı zamanda gününüze neşe katacak.Bir pazar klasiği olan sinemadan bahsetmesek olmazdı. Sonbahar ve kış aylarının soğuk ve yağışlı havalarında yapılacak en güzel şey sinemaya gitmek değil mi? Dvd'ler ve film kanalları ortaya çıktığından beri sinemaya gitmek yerine evde film izliyorsanız, koskocaman ekrana yansıyan filmin büyüleyici görüntüsünü ve frigonun tadını unutmuşsunuz demektir.


Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi