Gönderen Konu: Haftanın Konuğu (.... )  (Okunma sayısı 125094 defa)

Çevrimdışı ♡♡♡okullu oluyoruz♡♡♡

• Guzel meleklerim ve askim sana emanetiz Allahim.
  • Administrator
  • Hero Member
  • Beğen: +114/-0
  • Çok şükür Allah'ım.sana emanetiz.
Ynt: Haftanın Konuğu
« Yanıtla #105 : 16 Şubat 2011, 14:07:13 »
 l84:xd

Evhobin Forum Sitesi

« Yanıtla #105 : 16 Şubat 2011, 14:07:13 »

Çevrimdışı ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ

• Hero Member
  • Beğen: +4/-0
« Yanıtla #106 : 16 Şubat 2011, 19:32:26 »
Aytim soruların siper bitanem  opucuk1: hemen büyük bi keyifle cevaplıcam bu gün girmeye imkanım olmadı komşum beni çaya davet etti  :D çok tatlı 1 yaşında kızı var eylül bi şeker ahh... ona dr. çoçuğun olmaz demişlerdi 3 yıl pes etmedi umudunu da yitirmedi şimdi dünya tatlısı kızı var Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  51.gif:x bunu size söylemek istedim çünkü pes etmiyelim her ay kırmızıları görsekde biz bol bol dua edelim dr. olmaz dedi ama Allah (c.c) ol diyince oluverdi
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 16 Şubat 2011, 20:11:50 »
Özden Sorulara Devam Konuyu Dağıtmıyoruz Daha Fazla  icnrw:.x

Hayalin Nedir? Çoçuk sahibi olmak  bnky:x: ve eşim ve çoçuklarımla mutlu olmak  bnky:x: 51.gif:x 51.gif:x
Sence Hayatta En İmkansız Olan Şey Nedir? dntw:.x
İdealindeki Erkek Nasıl Olmalı? 4x4 insan yoktur ama zaten her insan erkeğini bulduğu zaman o ona ideal olur çünkü evlilik kara alırken seçtiği erkek onu özel kılan şeyler vardır sonuçta herkezle konuşur ama niye günün birinde sadece o kişi çıktığında işde o ve onunla evlenir çünkü ona göre o ideal erkek bence.Amam böyle olasılıkda var kadınına bikere sadık olucak,sahip çıkıcak ki onu ezdirmicek, kadınına her nekadar kendi kararınıda uygulayıcak olsa yinede gönlü olsun diye onunda fikrini alıcak nekadarda kendi bileceğini okusada  :) ayıptır söylemedi bu özellikler eşimde hani derler her hoca kndi bildiğini okur oda öyle knedi bildiğini okucak ama bana söyler  :D
Örnek Aldığın Kadın Varmı? Varsa Kim? dntw:.x
Evlendiğine Pişmanmısın? Yanı Keşke Biraz Daha Bekleseydim Dediğin Oldumu? Yook Hayatta pişman değilim sırf zaten ilerde keşke dememek için ailemi sildim eşime kaçtım ben o gavur memleketten gelip burda dinimizi güzelliklerini 5 vakiti öğrenmişken nasıl pişman olurum ben tam tersine her gün Allahım sana çok şükür diyorum  51.gif:x
Kaç Çocuk İstiyosun? 2 ama 3 olabilir  k.:0x6 isterim yani
Sence Başarının Sırrı Nedir? Azim, istek ve en önemlisi sabırlı olmak
Alışverişimi Tercih Edersin Yoksa  Her Yörenin Yemeklerinin Bulunduğu Lüks Bir Lokantada Yemek Yemek Mi? Biri bana o yemekleri ısmalıcaksa neden olması nasılsa para benden çıkmıcak  k.:0x6 r:d:1.
En Sevdiğin Çiçek? Gül bide onun ismini bilmiyorum böyle beyaz oluyo çan gibi ortasında uzun sarı var çiçeğin içinde :D unuttum adını ya
Düğününde, Sözünde Kına Gecende Unutamadığın Bir Olay Yaşadınmı? Düğünümde unutamadığım anımı bi önceki sorularında cevapladım kınama gelince kınalar yıkanması lazımdı değişiklik olsun diye İzmirde pınarbaşında çeşme var pınarbaşına gittik bi elimi annem(kayınvalidem) diğerini eşim yıkadı  dps:x. kayın validem elimi yıkarken koyduğu altını buldu eşimde ana altın dedi heyecanla diğer elimi yıkamaya çalışıyo altın çıkacak diye  ehi:x. dediler ki elimi daha açmadan önce karına bişey ver öyle eşim 1 lira verdi peçeteyi kaldırdı ama tabi altın yoktu  ehi:x. dps:x. garibim boşuna okadar heyecan yaptı
Sen Kendine Göre Nasıl Bir İnsansın? Bilmem  dntw:.x etrafımdakilere sormak lazım çünkü her insan kendine göre iyi onu ben değil siz kara verirsiniz sizce ben nasıl biriyim  :D

icnrw:.x benim için keyifli vakitti bunları cevaplamak sorularınızı beklerim  icnrw:.x :c:57/  opucuk1:
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2011, 20:16:35 Gönderen: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ »

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 17 Şubat 2011, 08:46:53 »
:D :D  k.:0x6

• Administrator
  • Hero Member
« Yanıtla #109 : 18 Şubat 2011, 14:55:05 »
Ben de sorucam.. kıskançım napiimm  y:pp:.1.  k.:0x6

icnrw:.x
* Türkiye de olmasaydın hangi ülkede yaşamak isterdin ?
* Dünyada ki en güzel şehir hangisi sence ?
* Eğer seçme şansın olsa idi ; Hangi ülkede doğup büyümek isterdin .. ?
* En sevdiğin sebze yemeği ?
* En sevmediğin sebze yemeği ?
* Balık mı İnek mi Tavuk mu ??  ( yemek için hangisinin etini tercih edersin yani  m:s1/. )
* en sevdiğin çikolata ?
* Hala Topitop yer misin ?
* Tahinli ekmek yapmayı biliyor musun  s:x:1/ ? ( Biliyorsan paylaşır mısın  o:5.g1 )
* Sanatçı olsaydın ne üretmek isterdin ? Ne sanatçısı olmak isterdin yani ??
*  ::cT:y.4 Popcorn severmisin ?? patlamış mısır ??

to be continuee..  icnex.1:1 icnx:.1.x

• Hero Member
« Yanıtla #110 : 18 Şubat 2011, 15:08:14 »
Sence En Korkunç Ölüm Şekli Hangisidir? Bende ibadetsiz ölüm Allah cümlemize hayırlı ölümler nasip etsin son nefesimizde aşk ile buyrularım “Eşhedu en lâ ilâhe illellâh ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve Resûlü.” diyerek çene kapamayı nasip etsin Rabbim  51.gif:x 51.gif:x 51.gif:x 51.gif:x 51.gif:x
Seni Hayatta En Çok Ne Korkutur? Eşime bişey olmasından korkuyorum  crybyx:. 18.gif: sonuçda hepimiz ölücez ama bilmem işde o olmasa naparım bilmiyorum  crybyx:. ALLAH herkeze sağlıklı ömür versin  51.gif:x 51.gif:x
Bu Forumun Enleri ?
En Konuşkan: s:r:x4.x
En Sempatik: s:r:x4.x
En Deli: Ben k.:0x6
En Obur: k.:0x6 hıyarcı güzelim aytimmm  opucuk1: ve tontoş kedim  k.:0x6
En Çalışkan: Canan garibim dükkanı bekliyo benim gibi  :D
En Neşeli:eylülüm  :D
En Komik: s:r:x4.x
En Sulu Gözlü: s:r:x4.x
En Sakin:Showqeen  :D
En Mutlu: s:r:x4.x
icnrw:.x icnrw:.x Bunlar birbirimizi daha iyi tanıdıkdan sonra değişebilir şimdi tam net bilemiyorum Aşşağa yukarı şimdilik tanıdığıma göre  icnrw:.x icnrw:.x

Eşinin Ailesi Seni Sevmese Ne Yapardın? Herhalde kendimi onlara daha iyi ifade etmeyi kendimi sevdirmeye çalışırım :D
Bu Hayatta En Sevmediğin İnsan Tipi? İkiki yüzlü,egoist, yalancı burnu havada hani kendini diğerinden üstün gören
Yaz mı Kış mı? Mmm Yaz
Forumda En Sevdiğin Smile?  2500e1.x  o:5.g1
Seni En Çok Ne Şaşırtır? dntw:.x  bu ay hamiş olmam  :D
Bir Düşün Dağlık Biryerdesin Dolaşıyorsun Ve Etrafında Başka İnsanlar Var. Regl Oldun. İç Çamaşırın Hep Kan. Neyaparsın  efr:xn dps:x. çok güzel soru aytim nerden buluyon çıkartırım derim ama olmaz ya adamlar kötü niyetliyse  dps:x. üstümde eğer fazladan bişey varsa bebek bezi gibi yaparım altıma ki görünmesin o anlık sonra kaçma yöntemini düşünürüm
Ölmeden Şunları Mutlaka Yapmalıyım Dediğin Şeyler Neler? İlk önce çoçuk sahibi olmak ve evlatlarıma güzel bir gelecek sağlamak ben ölünce yarın öbürgün çoçuklarıma kapısına dayanıp kira parası istemesinler ve Allah nasip ederse eşimle hacca gitmek  51.gif:x 51.gif:x 51.gif:x
Eşine Hiç Yalan Söyledinmi? Yok ben söyliyeyim sen anla geçen pazar günü pazara gittik babamla (kayınpederimle) balık aldım babam camien arkadaşını gördü onunla şakalaşıyo 2 adım arkada babam bi adam bana laf attı üşüyonmü sonra işde mırıldandı bişeyler ben tabi hiç duymamazlıkdan geldim eve gelince eşim anladı bişey var diye nekadarda gizlemey çalışsam sinirlendim içimden ama nasıl dedi noldu felan baya ısrar etti baktım kızıyo söyledim bi bakıma iyi oldu bidahakine beni yanlız bırakmasın gelsin benle pazara  :D
Eşinin Sana Yalan Söylediğini Hiç Düşündünmü? Yok söylemedi söylediğinide düşünmedim eşim yalan söylemeye beceremez hemen anlarım  :D k.:0x6 hatta yalan söyledi söylei derken arabaya işde led lambalar almış bide trabzon sporun ceketini dedi sadece ceketi aldım ledleri çokdan almıştım onlara para vermedim dei bende hmmm deim baktım bidaha hmm dedim tmm aşkım aldım dedi çünkü hoşuma gitti  k.:0x6 yani hemen söyleyiveriyo

[/quote]

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 18 Şubat 2011, 15:18:59 »

Ben de sorucam.. kıskançım napiimm  y:pp:.1.  k.:0x6
Sor bitanem başım üstüne yeriniz var  opucuk1:  k.:0x6
* Türkiye de olmasaydın hangi ülkede yaşamak isterdin ? Hmmm bilmeme
* Dünyada ki en güzel şehir hangisi sence ? İstanbul,İzmir daha yeni olduğum için Türkiyede pek gezmedim bilmiyorum tatlım
* Eğer seçme şansın olsa idi ; Hangi ülkede doğup büyümek isterdin .. ? TÜRKİYE müslüman ülke gibisi yok
* En sevdiğin sebze yemeği ? Ispanak, bamya
* En sevmediğin sebze yemeği ? Pırasa sevmezdim ama herşeyden vitamin almak için bebek için artık yiyorum yani sevmediğim sebze yemek yok pek seçmem zaten yemek
* Balık mı İnek mi Tavuk mu ??  ( yemek için hangisinin etini tercih edersin yani  m:s1/. ) İnek ve tavuk  :D
* en sevdiğin çikolata ? Magnum bitter ve antep fıstıklı Nestle
* Hala Topitop yer misin ?Evet arada  :D
* Tahinli ekmek yapmayı biliyor musun  s:x:1/ ? ( Biliyorsan paylaşır mısın  o:5.g1 ) dntw:.x yok canım bilmiyorum yapmaya
* Sanatçı olsaydın ne üretmek isterdin ? Ne sanatçısı olmak isterdin yani ?? Hmm heralde ilahi söylemek emin eğilim ama  k.:0x6
*  ::cT:y.4 Popcorn severmisin ?? patlamış mısır ?? Offffff bayılırım

to be continuee..  icnex.1:1 icnx:.1.x

[/quote]

• Administrator
  • Hero Member
« Yanıtla #112 : 18 Şubat 2011, 15:19:11 »
teşekkür edrim canımm en mutlu  y:pp:.1. y:pp:.1. y:pp:.1.
 opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1:

hasretimsana

• Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : 18 Şubat 2011, 15:20:58 »
bende tesekkür ederim canım en calıskan sectiğin için

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 18 Şubat 2011, 15:24:48 »
teşekkür edrim canımm en mutlu  y:pp:.1. y:pp:.1. y:pp:.1.
 opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1:

evet çünkü neşelendiriyosun bizi ee bağzen sulu göz oluyon bebiş konusunda ama en son mektubundan sonra  k.:0x6 hihi bende neşeli biriyim sende öyle olunca çok seviniyorum Allah neşemizi daim etsin  opucuk1: aslında çokda konuşkanım eşim konuşmaz okadar diyo hay çenenin bağına  dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. annem (kayınvalidem) hep der şafak sana bişey anlatıyodum lafımı kesiyodun bende dedim sana öyle karı gelsin bak diyo tapi şakalaşıyo onları ben neşelendiriyom ya konuşmazsam o zaman üzülüyolar diyolar konuşş  dps:x. dps:x.

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 18 Şubat 2011, 15:25:28 »
Obur  hngx8:x.  ;D
2011 salatacı güzelimmmmmmmmmmm seçildiniz hanımefendi  k.:0x6

• Hero Member
« Yanıtla #116 : 18 Şubat 2011, 15:26:17 »
bende tesekkür ederim canım en calıskan sectiğin için
evet bitanem ya nezaman üşüsen eve gitmek istesen iş var dükkanı bekliyon ayrıca canım ortalığıda idare edensin  opucuk1:

• Administrator
  • Hero Member
« Yanıtla #117 : 18 Şubat 2011, 15:26:38 »
hıyar güzeli onun adııı  t:5.xt opucuk1:

• Administrator
  • Hero Member
« Yanıtla #118 : 18 Şubat 2011, 15:27:34 »
evet canan büyük yardımcı ..
 hlo2:.1x  efr:xn

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 18 Şubat 2011, 15:28:10 »
hıyar güzeli onun adııı  t:5.xt opucuk1:
dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. hem açıkıyo eylülümmm nezaman baksam şu an nerdesiniz konu varya diyo kahvaltı yapıyorum hıyarımda var  dps:x. dps:x. dps:x. dps:x. köpüyom zaten orda  opucuk1: opucuk1: opucuk1: opucuk1: ye bitanem afiyet bal şeker olsun  lk:cx1:. 

Evhobin Forum Sitesi

« Yanıtla #119 : 18 Şubat 2011, 15:28:10 »