Gönderen Konu: 7 Kasım Çarşamba Günlük Burç Yorumları  (Okunma sayısı 976 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

  • ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 17408
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
7 Kasım Çarşamba Günlük Burç Yorumları
« : 07 Kasım 2012, 19:46:48 »BAŞAK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Kendinizi ön plana çıkarmak açısından bugün uygun olmayabilir. Evinizde vakit geçirmek veya aile konuları üzerine eğilmek isteyebilirsiniz. Aile iletişiminizde yanlış anlaşılmalara dikkat.

TERAZİ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz gün içinde yoğunlaşabilir. Katılacağınız ortamlarda www.nazlim.net duruşunuzla çevrenizin enerji kaynağı olacaksınız. Yakın çevrenizle iletişiminize çok dikkat edin.

AKREP burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmek, başkaları tarafından iltifatla karşılanmak isteyebilirsiniz. Özellikle para evinizde duran Merkür, bugün maddi sıkıntılar yaratabilir.

YAY burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Farklı konu ve olayların sizi heyecanlandıracağı bir gün geçireceksiniz. Özgür olmayı ve değişik davranmayı seviyorsunuz. Kendinizi ifade edeceğiniz ortamlarda yanlış anlaşılmalara açık bir gün olabilir.

OĞLAK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Üzerinizdeki baskıyla hareket etmek zorunda kalacaksınız. İlginç deneyimler yaşıyorsunuz ve bu sıralar kendi kabuğunuzda olmak size iyi geliyor. Beklenmedik konuşmalara dikkat.

KOVA burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Özel yaşantınızda bugün duygusal yönleriniz ön planda. Karşı taraftan güzel şeyler duymaya ihtiyacınız var ve kendinizi özel hissetmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sorunlar olabilir.

BALIK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
İş alanlarınızda ve ortamlarınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu da kariyerinize olumlu etkiler gönderecek. Bugün iş www.nazlim.net alanlarınızda iletişiminize çok dikkat edin. Bazı aksilikler oluşabilir.

KOÇ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün keyifli ve enerjik olacaksınız. Duygusal hayatınızda hisleriniz gösterişli ve ateşli olacak ama kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Seyahat ve dış ortamlarda aksiliklere hazırlıklı olun.

BOĞA burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Ev hayatınız daha ön planda olacak. Canınız iş yapmak istemeyebilir. Keyifli ve paylaşım içinde olacağınız alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Para konularında aksilikler ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Yakın çevre ve akrabalarınıza karşı bugün oldukça duygusal davranabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara daha ciddi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle iletişiminizde dikkatli olun.

YENGEÇ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Maddi konularda sahiplenici duygularınız ön planda olacak. Aile hayatınızda parasal konularda şansınız yüksek olacak. Bu sıralar somut şeyler peşinde olacaksınız. İş arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat edin.

ASLAN burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün hayat sizin için keyifli. Eğlenceli alanlarınızı harekete geçirerek vaktinizi daha çok dış mekânlarda geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla iletişiminizde sorunlar yaşanabilir.


Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi

7 Kasım Çarşamba Günlük Burç Yorumları
« : 07 Kasım 2012, 19:46:48 »