Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

Gönderen Konu: Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür  (Okunma sayısı 3415 defa)

Çevrimdışı ♡♡♡okullu oluyoruz♡♡♡

• Guzel meleklerim ve askim sana emanetiz Allahim.
  • Administrator
  • Hero Member
  • Beğen: +114/-0
  • Çok şükür Allah'ım.sana emanetiz.
« : 15 Haziran 2012, 16:32:18 »
Yapılışı : 3 öğün yemeklerden yarım saat önce zencefil 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı zerdeçel 1 çay kaşığı 2 yemek kaşığı yoğurt karıştırıp yiyorum

YORUMLARIDA EKLİORUM

ben bu kürü tam bir hafta yaptım başta iyi gidiyor gibiydi ama toplamda ancak 900 gr. verdim . Ancak şöyle yardımcı olayım bu hafta çok kaçırdım tatlı. Ben 1 hafta daha devam edicem aynı zamanda zencefil kansere karşı koruyucuymuş çünkü .Öyle haftada 3,5 kilo yani günde 500 gr. verdirmiyor ancak 1 kere verebildim hafta sonu kaçamakları beni mahvetti .

bugün 68,7 kilo olmuşum 500 gitmedi ama tabi akşam yediğim bir tabak kıymalı makarna ve 2 profiterol ve 1 dilim fıstık sarma baklava nın da etkisi olabilir :)))))))
çünkü tatlıları saat 9 gibi yedim eşimin canı çekince benimde çekti doğal olarak bence genede gayetr başarılı iki günde 800 gr. diyete uyabilsem nerdeyse 3 aydır diyetteyim. Bazen sıkıyor bazen boşluyorum. Ama ort. 300 gr bile gitse haftada 2.100 yapar ki yiyerek bu güzel bir rakam bence .....

ZAYIFLATAN-GÖBEK ERİTEN VE GÜZELLEŞTİREN HİNT KADINLARININ SIRRI:UYGULA:
Kızlar size bomba gibi bir haberim var.Siz de benim gibi mucizeye inanamayacaksınız!Aşağıdaki kür ile hem göbek yağlarınız mum gibi eriyecek hem de cildiniz ışıl ışıl olacak ve güzelleşeceksiniz.
Bu kür garantili ve %100 etkili.denemesi bedava.Çünkü bilimsel olarak kanıtlandı.Gülden Çimen’in önerdiği bu kür ile yüzlerce kişi aynı anda hem zayıflıyor ve hem de güzelleşiyorr.
Bilimsel açıklamasına gelince;yağsız yoğurdun göbek yağlarının %81 inin tek başına erittiği ABD Tennesse Üniversitesinde yapılan araştırmalar da ortaya kondu.Ayrıca zencefil’in yağ yakıcı özelliği aşikar.Yine zerdeçalın hazmı kolaylaştırdığı ve ödem attırdığı bilinmekte.Tarçınıda zayıflamaya yardımcı olduğu bilimsel kanıtlanmıştır.
Kür:
1 kase yağsız yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın
1 kase yağsız yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.Tadı da muhteşem.Aynı zamanda yoğurtun tok tutma özelliğinden açıkmıyoruz.Ben uygulayalı 1 hafta oldu ve şimdiden 3,5 kilo verdim.Yüzümde düşmeden kilolarımı verdim

Evhobin Forum Sitesi

« : 15 Haziran 2012, 16:32:18 »

Çevrimdışı ahmetfatma

• Hero Member
  • Beğen: +20/-0
Ynt: Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2013, 12:15:51 »
EMZİRİRKEN YAPSAM BİŞİ OLAZ HERHALDEE

Çevrimdışı ♡♡♡okullu oluyoruz♡♡♡

• Guzel meleklerim ve askim sana emanetiz Allahim.
  • Administrator
  • Hero Member
  • Beğen: +114/-0
  • Çok şükür Allah'ım.sana emanetiz.
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2013, 13:05:10 »
burda yaznlar emzirmeye zararlı şeyler değil cnm ..
yeşil çay içme sadee sen .. bir fincan içersen iç sadece bir günde .. onu da emzirmeden 3 saat önce içmiş olman gerek ..
toksin atıyor ya vücuttan .. toksinler süte geçmesin diye ..

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

• ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2013, 20:59:47 »
Deneyecegim bunu  :ipatlamak:
Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz