Gönderen Konu: 16 Ocak Günlük Burç Yorumları  (Okunma sayısı 3957 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

  • ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 17408
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
16 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 16 Ocak 2013, 18:36:10 »
KOÇ
Gökyüzü bugün sabrınızı taşıracak kişilere karşı dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Bir anda alevlenen tartışmaların içinde kalabilir, buna bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutmakta zorlanacağınızı hissettiğiniz an bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Günün enerjileri ne kadar stresli olursa olsun, siz sakinliğinizi koruyabilirseniz enerjileri dengeleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsle ilişkilerde heyecan verici gelişmeler sizi ürkütebilir. Duygularınızı kendi içinizde yaşamak yerine paylaşmayı tercih etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamın her anı öylesine değerli ve öylesine öğretici ki, farkındalığımın doğrultusunda yaşamıma yeniden yön verdiğim zamanlardayım. Eğriyi doğruya çevirmekten vazgeçtiğim, gereksiz emekten sakındığım, doğruyu görmeyenden uzaklaştığım, kendi doğrularıma sahip çıkıp geliştirdiğim zamanlardayım.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Carnelian


BOĞA
Gökyüzü hali hazırda devam eden ailevi problemlerinizi çözüme kavuşturmanız için destekliyor sizleri. Herkesin derdini dinlemekten ve tartışmaların arasında kalmaktan bir hayli yoruldunuz. Öyleyse şimdi sıra sizde! Yakınlarınızla bir akşam yemeğinde buluşarak rahatsızlıklarınızı uygun bir dille ifade edin, yaşananlardan duyduğunuz kaygı ve üzüntüyü söylemeyi de ihmal etmeyin. Yapıcı tutumunuz ve sakinliğiniz onların üzerinde etkili olmanızı sağlayacak, kendilerine çeki düzen vermeleri için önemli bir adım atmalarına vesile olacaktır. Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Günün Olumlaması: Aşkla beslenen ruhum ışık olup aydınlatıyor düşüncelerimi, netleşiyor her şey. Yaşanmışlıklardan bana kalan yorgunlukları sevgiyle harmanlıyorum. Yeniden yapılanıyor, her zamankinden daha fazla ben oluyorum ve ben beni bu halimle çok seviyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Labradorit


İKİZLER
Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir, farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. İş hayatınızda iş birlikleri sizi güçlendirecektir. Beraberliği olmayan İkizler, sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz. Bu dönemde önceliğiniz iş ve eğitim hayatınız olmalı.

Günün Olumlaması: Sağlıklı ve huzurluyum. Yüksek zekam şimdi faaliyette, başarıya ulaşmam ve emeğimin karşılığını almam için beni büyük bir güçle desteklemekte. Sahip olduğum muhteşem enerji ve denge şimdi yaşamımın her alanında etkili ve olumlu sonuçları beraberinde getiriyor.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Akuamarin


YENGEÇ
Gökyüzü, enerjisi yüksek bir günü müjdeliyor sizlere. Bugün iletişim halinde olacağınız insanlardan birçok fayda görebilir, yeni başlangıçlar ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda rahatlamalar ve pek çok fırsat söz konusu olabilir. Ev hanımı olan Yengeç’ler, bugün komşularınızla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir, dargınlıkları barışla taçlandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda beraber olduğunuz insana daha fazla yakınlık göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanı yapmadığı şeylerle suçlamamalı, ona karşı anlayışlı ve adil davranmalısınız. Göreceksiniz ki, adını bildiğiniz mutluluk hiç de uzağınızda değilmiş. Sevip sevilmenin kutsallığı dağılan ruhunuzu nasıl da toparlayacak.

Günün Olumlaması: Kaçtığım, korktuğum, tereddüt ettiğim, ertelediğim her ne varsa karşımda şimdi. En sakin, en akılcı ve en dürüst halimle saydıklarımla yüzleşiyor ve kaderimdeki olumsuzlukları teker teker yaşamımdan uzaklaştırıyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Sitrin


ASLAN
Bugün ruhunuzda hakim olan ümitsizlik arzunuzu yenmeye çalışın. Asla gerçeklerden kaçmayın. Onlarla yüzleşin ve kendinizin muhafızı olun. İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz, dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. Gün boyu kontrollü davranmalı, rahatsızlık duyduğunuz, endişelendiğiniz ve ruhunuza sinmeyen işlerinizi sonlandırmalı ya da iyileştirerek istediğiniz hale getirerek devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise gerginliklerin tüm yaşantınıza etki etmemesi için sabırlı davranarak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Her gece huzurla yattığım uykuda dinleniyorum, yenileniyorum ve arınıyorum. Yepyeni bir günü umutla, aşkla gelişen ve büyüyen inançlarımla karşılıyorum. Enerjimi ve birikimimi en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Kedi gözü


BAŞAK
İş hayatınızda daha önce uygulamayı düşündüğünüz halde uygun ortamı bulamadığınız her konuyu gündeminize almalı, iletişime önem vererek bir an evvel başlangıç yapmaya gayret etmelisiniz. Maddi olarak kazançlı çıkacağınız, kısa sürede başarıyı yakalayabileceğiniz fırsatları akıllıca değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı anlayışlı ve sevgi dolu davranmaya özen gösterin. Gerginliklerden ve ikili tartışmalardan uzak durun. Sezgileriniz oldukça yoğun olacak, sezgilerinize güvenerek hareket edin.

Günün Olumlaması: Yaşamımda sahip olduğum ya da olabileceğim tüm güzellikler için tüm kalbimle şükrediyorum. Düşüncelerim ve isteklerimi, kuvvetli inançlarımla birleştiriyor, kendim ve sorumluluğunu taşıdığım insanlar için en doğru kararları alıyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Aragonit


TERAZİ
Bugün iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale edebilme şansınızın olmaması karşısında sinirleriniz bir hayli yıpranabilir. Özel yaşamınızla ilgili konularda daha cesaretli ve gerçekçi davranmalısınız. Bu dönemde seçimlerinizi iyi belirlemelisiniz; ya sevginize emek verecek ve gerçek mutluluğu, aşkı, huzuru doyasıya yaşayacaksınız ya da sevgiden uzak beraberliklere doğru yol alacaksınız. Bu kararı verip uygulamak kolay olmayacak, birtakım sorunları da beraberinde getirecektir. Ama şunu hiç unutmamalısınız: “Sevgi, emek ister.”

Günün Olumlaması: Ben aşkı seçiyorum. Ben emek ve değer vermeyi seçiyor, mücadele etmeyi göze alıyorum. Her zorluğu sevgiyle, inançla aşabilmenin şükründen aldığım güçle yepyeni başlangıçlara büyük bir cesaret ve kararlılıkla yol alıyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Yakut


AKREP
İş hayatınızda finansal konularda haklarınızı aramanız ve takipçisi olmanız gereken bir gündesiniz. Uzun zamandır beklediğiniz zam bugünlerde gelebilir ve yeni bir terfi alarak kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün fiziksel çekiciliğiniz de oldukça yüksek. Bu da karşı cinsin dikkatini çekerek aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Yaşanmışlıkların verdiği olgunlukla doğru kararlar alabilir, yeni insanlarla tanışmanın getirdiği şansları değerlendirebilirsiniz. Çocuk sahibi Akrep’ler, bugün onları ilgilendiren konularda her zamankinden daha duyarlı olmalı ve iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz.

Günün Olumlaması: Benliğime, değerlerime, düşüncelerime sahip çıkıyorum. Kimsenin beni üzmesine ve kırmasına izin vermiyorum. Düşüncelerim, yeteneklerimi besleyen, güçlendiren, hayata geçiren hazinemdir. Sahip olduğum her şeyi seviyor ve koruyorum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Labrodorit


YAY
Bugün yaşamınızda bulunan art niyetli insanların davranışlarının ardında yatan olayları fark ederek onlarla ilişkilerinize düzenlemeler getirebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda radikal kararlar alabilir, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yeni bir yere taşınabilirsiniz. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız. Çözüm aradığınız hemen her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise aldığınız kararları uygulamaya geçmeden önce gizliliğe önem vermeli, çok güvendiğiniz yakınlarınız dışında kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı, tatlı, hüzünlü, öfkeli duygularımın dengelendiği, isteklerimin net ve hedeflerimin, yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım. Her doğan günle kendimi tekrar tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgi ve tevazu ile harmanlayarak hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Havlit


OĞLAK
Bugün işinizle ilgili konularda yanılgılar yaşayabilirsiniz, bunun için iddia ettiğiniz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Zihninizi toparlayın ve değerlendirmelerinizi buna göre yapın. Bir anlık öfke ve kızgınlıkla yanlış kararlar alabilirsiniz. Yönetici konumundaki insanlarla ilişkilerinizin bozulmamasına özen göstermeli, sözlerinizi itina ile seçerek kendinizi ifade etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize bir anda gergin tavırlar sergileyerek onun da öfkelenmesine sebep olabilirsiniz. Sakin olun ve durduk yerde sudan sebeplerle tartışmalar içinde bulunmayın.

Günün Olumlaması: Geçmişte yaptığım olumsuz davranışlarımın neden olduğu olayları ve kendimi sevgiyle affediyorum. Bugünkü olgunluğum inançlarımla gelişmeye devam ederken, ben yeni kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum. İnsanları her haliyle seviyor ve değişmelerini beklemiyorum. Herkes yaşamımda olması gereken yerde. Dengeli ve huzurluyum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Zümrüt

KOVA
Gün içinde yaşanan olaylara duygusal tepkiler vererek kendinizi zora sokacak davranışlar sergileyebilir ve yapmanız gereken işleri aksatabilirsiniz. Bugün gereğinden fazla alıngansınız. Bu haliniz çevrenize olumsuz olarak yansıyabilir ve sevdiğiniz insanların kalbini kıracak davranışlar içine girebilirsiniz. Bugün alım satımlar, banka ve SSK gibi konularda evraklarla ilgili problemler yaşanabilir. Bir an evvel kendinizi toparlayarak dikkatinizi işinize yöneltmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar, eşinize yakınları ile ilgili eleştirilerde bulunurken dozunu iyi ayarlamalı, kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi eşinize de yapmamalısınız.

Günün Olumlaması: Yorgun, öfkeli ve huzursuz ruh halimden uzaklaşıyor ve özüme sahip çıkıyorum. Büyük bir sevgi ve coşku içinde var olan güzellikleri dışarı yansıtıyorum.

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Günün Kristali: Oniks

BALIK
Gökyüzü bugün şüphe duyduğunuz bir konuda haklı çıkacağınız gelişmeler olabileceğine dikkat çekmekte. Sizin bir müdahaleniz ve araştırmanız olmaksızın karşınıza çıkacak bu etki ile yaşamınızın kırılma noktasını deneyimleyebilir, cesur kararlar alarak yaşamınızda köklü bir değişiklik sürecine başlayabilirsiniz. Yaşadığınız ilk anda sarsıcı etkilere sahip olsa da bilmelisiniz ki, bitmesi gereken bitiyor ve her sonda olduğu gibi bir başlangıç sizleri karşılıyor. Bugünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli konu, duygularınızı bastırmadan olabildiğince özgür bırakmak olmalı.

Günün Olumlaması: Yaşadığım her bir deneyimim olumlu yenilikleri, değişimi doğru ve güzel olanı bana getiriyor. Sevgiyi, emeği ve saygıyı kime vermem gerektiğini şimdi çok iyi biliyor ve gerçekleştiriyorum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Diyopsit

HürriyetAile


Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi

16 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 16 Ocak 2013, 18:36:10 »