Gönderen Konu: 8 Ocak Günlük Burç Yorumları  (Okunma sayısı 1076 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

• ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
8 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 08 Ocak 2013, 21:05:41 »
                 KOÇ
           Bugün her şeye burnunu sokan insanlar yüzünden öfkenizi kontrol  etmekte zorlanabilirsiniz. Siz kimsenin işine gücüne, yaptıklarına  karışmazken insanların sizin hemen her işinize müdahale etmeye  çalışmaları karşısında sabrınız taşabilir. Haksız da sayılmazsınız.  İnsanlar nerede durmaları gerektiğini, sizin kararlarınıza saygı duymayı  öğrenmeli. Kaldı ki sizler saygı sınırlarını aşmadığı sürece yapıcı  eleştirilere her zaman açıksınızdır. Gergin ruh halinizden kolayca  sıyrılarak hayatın keyifli taraflarına yönelerek, enerjinizi yükselterek  iş hayatınıza yansıtacaksınız. Olabildiğince negatif insanları  çevrenizden uzaklaştırın ve siz yolunuza bakın. Özel yaşamınızda aşkın  rüzgarı enerjinizi yükseltecek.

Günün Olumlaması: Arzu  ve isteklerimi, yeteneklerimi geliştirip ortaya koydukça  gerçekleştiriyorum. Her gelen günle şansımı yükseltiyorum. Sağlıklıyım,  huzurluyum ve dengedeyim. Pozitif enerjim tüm güzellikleri kendime  çekmemi sağlıyor.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Peridot

BOĞA
           Güne son derece yorgun hissederek başlayabilirsiniz. İçinizden hiç bir  şey yapmak gelmez. Aynaya bakın ve bedeninizdeki, yüreğinizdeki  güzellikleri keşfedin. Farkına varamadıklarınızın farkına varın,  yüzünüzdeki çizgilerin size kattığı bilgeliği, yaşanmışlıkların  kabullenişini deneyimleyin tüm kalbinizle. Bugün sizler için yeni bir  başlangıç olsun, yaşama yeni umutlar ekerek köklerinizi daha da  güçlendirirken yenilendiğiniz bir gün olsun. Yeni doğmuş bir bebek  olduğunuzu düşünün ve düştüğünüz yerden öyle bir kalkın ki bu kalkışla  yeniden yaşayın hayatı tüm ertelediklerinizi önünüze katarak….

Günün Olumlaması:  Başımı rabbimden başkasına eğmemiş olmanın şükründeyim. İnandığım gibi  yaşayabilmenin sayısız nimetleri benimle birlikte. Çalışıyor, kazanıyor,  bereketi sevdiklerimle paylaşıyorum. Sağlıkla aldığım her nefesin  öneminin bilincindeyim. Bedenimi, ruhumu, namusumu, şerefimi,  yeteneklerimi koruyabilmenin teşekkürü ile kalbimi rabbimle  bütünleştirebilmenin fevkindeyim.

Günün Kristali: Ametist

Günün Rengi: Kırmızı

İKİZLER
           Gökyüzü yakınlarınızı ilgilendiren konularda yaşanacak gelişmeleri  olabildiğince hoş görü ile karşılamanız için uyarıyor sizleri.  Yakınlarınızın özel yaşamları ile ilgili konularda adil davranmalı,  hakim ya da savcı rolünü üstlenmeden hareket etmelisiniz. İş hayatınızda  bugün önemli bir satış gerçekleştirebilir, sürpriz gelişmeler  yaşayabilirsiniz. Yaşça büyük dostlarınızın desteği girişimci ruhunuzu  harekete geçirecek. Kendinize güvenerek hareket edin ve kazanın. Özel  yaşamınızda ise duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kaldığınızı  hissedebilirsiniz. Bu duygu ile yaşantınızı sorgularken sağlıklı  kararlar alamayabilirsiniz. Önce ben demeli ve herkesten çok kendinizi  sevmeniz gerektiğinin önemini kavramalısınız ki yaşamı başkaları için  değil, kendiniz için yaşamanız gerektiğinin bilincine varabilin.

Günün Olumlaması: Zehir  zemberek sözlerin yüreğimde bıraktığı izleri siliyor, yeni  başlangıçlara ilahi aşkla yürüyorum. Kendimi seviyor, inançlarımı  güçlendiriyorum. Zorluğu dünde bırakıp şükrün kolaylığı ile mucizeleri  yaşıyorum.

Günün Kristali: Ametist

YENGEÇ
           Gökyüzü bugün işiniz gereği kendinizi baskı altında hissederek sizden  bekleneni karşılamakta zorlanabileceğinize işaret etmekte. Dünyanın  hızına yetişemeyeceğiniz gibi inzivaya da çekilemezsiniz tabi ki.  Yapabileceğinizi de yapamayacaklarınızı da ifade edin. Kimse sizden  yapabileceklerinizden fazlasını istememeli bile bile. Bu sizi yıpratır  ve güven duygunuzu zedeler. Buna izin vermemelisiniz. Vermemelisiniz  diyorum çünkü hür iradeniz sizin zenginliğinizdir. Özel yaşamınızda ise  eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek sizleri mutlu ederken güven  duygunuzu da pekiştirecektir. Bir olabilmenin huzuru paha biçilemez.

Günün Olumlaması:  Unutmak isteyip unutamadıklarımı özgür bırakmayı seçiyorum. Bir kuş  olup uçuyor bugün yüreğim, evrenle bütünleşip insan olmanın sayısız  nimetlerini kucaklıyor. Kendi dönüşümümü tamamlıyor, özümle  bütünleşiyorum.

Günün kristali: Ay taşı

ASLAN
           Bugün istekleriniz aşırı uçlarda olabilir. Geçmişte canınızı yakan  olay ve kişilere karşı biriktirdiğiniz öfke, kontrol dışı davranışlarda  bulunmanıza sebep olabilir. Dikkat edin, hırs çok tehlikeli bir  duygudur. Bir an için hırsınızı alsanız da yaptığınız farklı rol ve  kişilerde karşınıza çıkar, aynı olayın belki aynısını belki farklısını  yaşarsınız. Siz güneşin çocuklarısınız, hırsın ruhunuzdaki güzellikleri  gölgelemesine izin vermeyin. İş hayatınızda ise yeni projeler, yeni  başlangıçlar sürpriz bir şekilde kapınızı çalabilir.

Günün Olumlaması:  Öfke, hırs, intikam, acı gibi duyguların ruhumdaki fırtınasını  sonlandırıyorum. Yüreğimdeki güzellikleri ortaya çıkarıyor, iyi  yönlerimi geliştiriyor, yaşamımın bir parçası haline getiriyorum.  Yaşadığım zorlukların beni başkalaştırmasına izin vermiyorum.

Günün Kristali: Akuamarin

BAŞAK
           Gökyüzü bugün maddi açıdan yaşanacak şanslı gelişmelere dikkat  çekmekte. Bu süreç geçmişte deneyimlediğiniz etkilerden çok daha güçlü  olacak sizler için. Var gücünüzle çalışmalı, iletişime aynı zamanda  gizliliğe önem vererek maddi gelirlerinizi olabildiğince yükseltme  çabası içinde olmalısınız. Yaşamınızda sizi engelleyen, ağırlığı  taşıdığınız birçok şeyden uzaklaşacaksınız. Belki de onlar sizin  müdahaleniz olmadan çıkıp gidecekler yaşamınızdan. Kendinize her  zamankinden daha fazla değer verecek, bulunduğunuz şartları farklı  gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte  dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz, ister iş ister aileniz olsun  tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket  etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile  değerlendirmelerde bulunuyoruz, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Günün Olumlaması:  Aklımı ilimle, yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın  şükründeyim. Düşünüyor, üretiyor, kolaylıkla öğrenerek sürekli  gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek  maddi-manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum. İlahi adalete  güveniyor, haksızlık yapmıyor, haklarıma da sahip çıkıyorum. Evrenin  güzelliklerini keşfediyor, yaşamımda severek yer veriyorum.

Günün Kristali: Yeşim

TERAZİ
           Bugün işinizle ilgili kendinizi daha verimli çalışacak stratejiler  belirlemeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan gelecek zararlara karşı  dikkatli davranmalısınız. Yapmak istemediğiniz konularda baskılarla  karşılaşabilirsiniz. Halk arasındaki tabiri ile aba altından sopa  gösterenlerle karşılaşabilirsiniz. Cesur olun ve kimsenin sizi  çizginizden çıkarmasına izin vermeden hareket edin. Aksi halde  beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve haksızlıklara uğrayabilirsiniz.  Özel yaşamınızda hoşlandığınız bir insan varsa duygularınızı açmak  konusunda biraz daha sabırlı davranın ve ilk adımın ondan gelmesini  bekleyin.

Günün Olumlaması:  Ruhumdaki ışığı fark ediyor ve aydınlanıyorum. Gizemli yönlerimi  keşfediyor, ortaya çıkarıyor, emek veriyor ve başarılı sonuçlar elde  ediyorum. Kendi dengemi bulmanın mükafatlarını yaşıyorum.

Günün Kristali: Lapis Lazuli

AKREP
           Bugün beklentileriniz ve yaşadıklarınız arasındaki dengeyi kurmakta  zorlanabilir, karar verme aşamasında güçlük çekebilirsiniz. Güvendiğiniz  arkadaşlarınızın görüş ve önerilerini dikkate almanız işinizi  kolaylaştıracaktır. Akşama doğru işinizle ilgili maddi-manevi çok daha  iyi şartlara kavuşma imkanını elde edebilirsiniz. Sabır ve kararlılık  günün şifresi sizin için. Özel yaşamınızda ise eşinizden dolayı yaşanan  problemlerin sürekli hale gelmesi ilişkinizi çıkmaza sokabilir.  Fedakarlığın yalnızca sizin tarafınızdan yapılıyor olmasının yorgunluğu  omuzlarınızda hissedebilirsiniz. Buna bağlı tartışmalar  yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması:  Ruhumu bir kuş gibi özgür bırakıyor, Hayatın akışına uyuyor, inançlarım  doğrultusunda teslimiyetin huzurunu yaşıyorum. Gelen değişim  enerjisiyle harmanlanarak yeni başlangıçlara yol alıyorum.

Günün Kristali: Carnelian

YAY
           Gökyüzü sorumluluk duygunuzun ön planda olması gerektiğini  vurgulamakta. İş ve özel yaşamınızda bu sayede engellendiğiniz, aksi  giden birçok konuda doğru davranışlarınızla sorunlarınızı ortadan  kaldırabileceksiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmeler istediğiniz  şekilde gelişebilir. Ödemelerle ilgili sıkıntılarınızın sona ermesi ile  rahat bir nefes alacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz  insanın yoğun ilgisi, size olan sevgisini tüm davranışlarıyla yansıtması  sizi daha da güçlü kılacaktır. İlişkinizi resmileştirmek için karar  aşamasındaysanız bugün bu kararınızı uygulamak için ilk adımı  atabilirsiniz. Aşk dolu bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Günün Olumlaması:  Sevdiklerim ve sevmediklerimin bana kattığı tüm olumlu enerjileri  sevgiyle kucaklıyorum. Olgunluğa giden yolda gelişimime bulundukları  katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Düşe kalka yürümeyi öğrendiğim bu  yolda ruhumun zenginliklerini yaşamımın tüm engelli yönlerine  yansıtıyor, sabırla bileylenerek güçlü adımlarla ilerliyorum.

Günün Kristali: Carnelian

OĞLAK
           Gökyüzü bugün uzun zamandır arzuladığınız iş görüşmenizi  gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşabileceğinizi müjdelemekte.  Heyecanınızı kontrol altına alın ve profesyonel davranın. Öz güveninizi  ortaya koyun, isteklerinizi makul olmakla birlikte netlikle ifade edin.  Ciddiyetiniz, konunuza olan hakimiyet sizi beklediğinizin üstünde bir  makama taşıyabilir. Özel yaşamınızda ise geçmişte söylenen kırıcı ve  suçlayıcı sözlerinizin bugün karşınıza çıkmasıyla çaresiz  kalabilirsiniz. Ben merkezli davranışlarınızı kontrol altına almalı ve  “biz” olabilmek için daha toleranslı davranmayı öğrenmelisiniz. Seçim  sizin…

Günün Olumlaması: Ben  duygularımı, düşüncelerimi, sözlerimi adil bir şekilde  değerlendiriyorum. Kendime ve sevdiklerime zarar veren tüm  davranışlarımdan uzaklaşmayı seçiyorum. Aşka haksızlık etmiyor, sevginin  kutsallığının idrakine varıyorum. Aşkı tüm kalbimle yaşamıma çekiyor ve  mutluluğu seçiyorum.

Günün Kristali: Hematit

KOVA
           Kişisel bakımınıza zaman ayırabilirseniz olumlu sonuçlar elde  edersiniz. Karşı cinsin yoğun ilgisiyle karşılaşabilirsiniz. Bu durum  beraberliği olmayan Kova’lar için olumlu iken beraberliği devam edenler  için oldukça stresli tartışmaları beraberinde getirebilir. Bugün bozulan  ilişkilerinizi ve sürekli tekrarlayan iletişim problemlerinizi,  zekanızı kullanarak kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ortadan  kaldırabilirsiniz. İş hayatınızda ise birlikte çalıştığınız insanların  kıskanç ve engelleyici tavırlarına sessiz kalmamalı, tavrınızı ortaya  koyup mücadele etmelisiniz. Sessiz kalmanız bugün size fayda değil zarar  getirebilir.

Günün Olumlaması:  Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine  tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi  paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere, zenginliğe, bolluk ve  berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.

Günün Kristali: Pirit

BALIK
           Bugün ortak iş yapan Balık’lar iş ilişkilerinizde önemli gelişmeler  yaşayabilir. Tıkandığınız konularda ortaklardan gelecek çözümle hızlı  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olabildiğince aktif olmalı, yeniliklerden  korkmadan hareket etmelisiniz. Ailevi konularda ise kendinizi ifade  etmeye çalıştıkça sert ve içinde çıkılmayacak durumlar yaşamanız olası.  En iyisi yakınlarınızın sakinleşmesini beklemek olmalı. Ne söylerseniz,  ne yaparsanız yapın sizi anlamak için çabalamayacaklardır. Eş ya da  sevgilinizle ilgili olarak parasal konularda beklenmedik haberler  alabilirsiniz.

Günün Olumlaması:  Yaşamımda bolluk, bereket ve yeniliğin getirdiği heyecan, coşku ruhumu  beslerken beni güçlendirir ve ilerlememe yardımcı olur. Hayattan ne  istediğimi biliyor, isteklerimi alıyor, mutluluğuma mutluluk katarak  sağlıkla, huzurla, sevgi ile anı yaşıyorum.

Günün Kristali: Krizopras

HürriyetAile

Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi

8 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 08 Ocak 2013, 21:05:41 »