Gönderen Konu: 7 Ocak Günlük Burç Yorumları  (Okunma sayısı 1001 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

• ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
7 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 07 Ocak 2013, 20:18:37 »
               KOÇ
           Gökyüzü oldukça zinde, huzurlu, fiziksel olarak çekiciliğinizin  dorukta olduğu güzel enerjilerle dolu bir günü müjdeliyor sizlere.  Sağlık problemleri olan Koç’lar, olumlu haberler alabilir ve  rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise  sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve  hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Yapmayı  düşündüğünüz fakat sürekli ertelediğiniz bir eğitim programı ya da sahip  olduğunuz ortaya koymakta kararsız kaldığınız bir yeteneğinizi  geliştirebileceğiniz kurslara katılmak için araştırmalar yapmalısınız.  Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bireysel sorunlarının  suçlusu sizmiş gibi davranması, ona olan sabrınızı şiddetli bir öfkeye  çevirebilir.

Günün Olumlaması: Gözlerimi  kapatıyor, gökyüzünde dans eden yıldızların arasına katılıyorum.  Hayatımın devri alemine dalıyorum. Daldıkça derinlere ulaşıyor,  keşfedilmemiş benliğimin en özel yanlarını ortaya çıkarıyor, yenileniyor  ve huzur buluyorum.

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Opal

BOĞA
           Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir,  işinizle ilgili sürpriz kazançlı bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.  Bugün yeni bir işe başlamak sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir.  Var olan işlerinizi tamamlamaya bakmalı, yeni başlangıçları ilerleyen  günlere saklamalısınız. Bugün iletişim halinde olacağınız insanlarla  karşılıklı fikir alışverişleri yapabilir, önemli bilgiler  öğrenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizden  sakladığı bir takım olayları fark edebilir, buna bağlı tartışmalar  yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa’lar sizler de bugün auranızdaki yüksek  enerji ile ilgi odağı olup karşı cinsin tüm ilgisini gün boyu kendinize  çekebilirsiniz.

Günün Olumlaması: İnsanların  karanlık yüzlerini ve karanlığa teslim olmuş ruhlarının her türlü  ihanetini gördüm. Koşarken düşmeyi, düştüğümde yürümememe engel olanları  gördüm. Şimdi özüm,e kendime, yüreğime döndüm, güçlendim, inandım ve  başardım.

İKİZLER
           Çevrenizle olan ilişkilerinizi yeniden olumlu yönde yapılandırabilir,  var olan sorunları akılcı yaklaşımlarla istediğiniz yöne  çevirebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik şanslarla  karşılaşabilirsiniz. Gerçekleri görmeli ve iş hayatınızda sizi  engelleyen ve artık yaşamınıza huzursuzluk veren insanlarla  ilişkilerinizi bitirmelisiniz. Sizler için yenilik zamanı, hayatınızın  her alanında gerçekleşecek gelişmeler tamamen yeni olacak. Yaşadığınız  bu değişime ayak uydurun ve hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak  disiplinli bir şekilde çalışın. Özel yaşamınızda kan bağınız olan  çocuklar ve yakın akrabalarla ilgili şahsınıza yönelik haksızlıklarla  karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması: İçinde  bulunduğum ortam benim gerçek kimliği yansıtmama izin vermeyebilir. Bu  beni öfkelendirir, yokuş aşağıya inen bir yolda hızla yuvarlanmama neden  olabilir. Bulunduğum ortamdan uzaklaşma şansına sahip değilim. Ama bu  enerjilerin beni düşürmesine izin vermeyebilirim. Daha fazla anlayış,  daha fazla sevgi, daha fazla akılla bu durumun beni rahatsız etmesine  izin vermeyebilirim. Ben bunu yapmayı seçiyorum.

Günün Kristali: Ay taşı

YENGEÇ
           Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda uyumlu davranışlarınızın getireceği  avantajlara işaret etmekte. Bugün hayatın akışı ile bütünleşmenin  keyfini çıkaracaksınız. İşinizle ilgili önemli görüşmelerinizi bugün  gerçekleştirmeye özen göstermeli ve isteklerinizin üzerine giderek  hareket etmelisiniz. Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini  çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. Bu hayranlık  sadece fiziksel anlamda değil, zekanız ve bilginizi birleştirerek  işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir. Bugün dikkat etmeniz  gereken konu, özel hayatınız eş ya da sevgilinizin görmezden geldiğiniz  ya da iyi niyetli düşündüğünüzden dolayı fark edemediğiniz bazı  davranışları sizi rahatsız edebilir. İlişkinizin bundan sonraki gidişatı  için kendi içinizde derin düşüncelere dalabilir ve kararlar  alabilirsiniz.

Günün Olumlaması: İzin  vermiyorum hiç kimsenin benim değerlerimi acımasızca eleştirmesine ve  izin vermiyorum kalbimi kırmalarına, beni başkalaştırmaya çalışmalarına.  Hatalarımı seviyorum, olgunluğumu kazandırdığı için iyi niyetimi  seviyorum. Her düştüğümde beni ayağa kaldıran mucizeleri getirdiği için  özümü seviyorum, hiçbir zaman başkalaşmadığı için ve şükrediyorum her  halimle hayatın bana sundukları için.

Günün Kristali: Carnelian

ASLAN
           Mücadele edip sonuç alamadığınız konularda kararlar alıp başarı ile  uygulayacaksınız bugün. Kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü ve kararlı  hissedeceksiniz. Bu haliniz size birçok kapıyı aralayacaktır. Doğru  yerde doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde  kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.  Beklentilerinizi, hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Ufak tefek  zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Özel yaşamınızda  ise aşk ve aile hayatınızda sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler  getirerek huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan  söküp atacak adeta.

Günün Olumlaması: Sevgi  ile sevgisizliği yenebilmeyi, doğru ile yalanı alt edebilmeyi, inançla  inançsızlığı yıkabilmeyi seviyorum. Kendimi sevdiğim gibi… Doğruluğumla  eğriliğimi düzeltebilmeyi, her şeyden çok kendimi sevebilmeyi, dost  yüzlü samimiyetsizleri ayırt edebilmeyi öğrenebilmenin, yaşayabilmenin  mükemmelliğindeyim ben bugün.

Günün Kristali: Kyanit

BAŞAK
           Ruhsal ve fiziksel enerjinizin yükselmesi ile birlikte iş hayatınızda  başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu. Fakat  birlikte çalıştığınız, fikir ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların  uyarılarını dikkate almak kaydı ile. Duygusal davranır, uyarıları  görmezden gelirseniz iş ve özel yaşamınızda geri dönüşü mümkün olmayan  hatalar yapabilir, kendinizi tam anlamı ile büyük bir çıkmazın içine  sokabilirsiniz. Geçmişe dayalı maddi konularda resmiyete dökülmemiş  beklentilerinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Finansal konularda  resmi olarak alacaklarınızı güvence altına almayı öğrenmeli ve mümkün  olduğu kadar gün boyunca harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

Günün Olumlaması: Yüksek  zekam şimdi iş başında, duygusal olarak görmediğim, göremediğim ya da  görmezden geldiğim her şeyin farkına varmamı, tedbirli olmamı ve doğru  kararlar almamı sağlıyor. Yaptığım seçimler, tercih ettiklerim ve  yapacaklarım şimdi yüksek zekam sayesinde yeniden şekilleniyor.

Günün Kristali: Turmalin

TERAZİ
           Gökyüzü, aşırı heyecan ve strese bağlı sağlık problemlerine karşı  dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bugün bir süre kendinize zaman  ayırarak beden ve zihninizi dinlendirin. Önemli kararlar almak  mecburiyetindeyseniz bugünden sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır.  Özel yaşamınızda ise ailenizi ilgilendiren konularda hem fikir olarak  yapacağınız uygulamalar hem ilişkilerinizi kuvvetlendirecek hem de bir  alım satımla ilgili yatırımın gerçekleşmesini kolaylaştıracaktır. Özel  yaşamınızda huzurlu olmanız için bitirmeniz gereken bir ilişkiyi daha  fazla uzatmamalısınız. Genel olarak yaşamınızın her alanında huzurunuzu  kaçıran, size rahatsızlık veren insanlar sizin müdahaleniz olmadan  yaşamınızdan çıkıp gidecekler.

Günün Olumlaması:  Her davranışımın, her düşüncemin sonuçlarından sorumlu olduğumun  bilincindeyim ve tercihlerimi, seçimleri bunun verdiği olgunlukla  belirliyorum. Sorumluluklarım beni geliştirir ve olgunlaştırır. Kendimi  seviyorum, olumlu yönlerimle olumsuz yönlerimi alt ediyor, kendimi  ruhsal ve kişisel anlamda sevgiyle geliştiriyorum.

Günün Kristali: Yakut

AKREP
           Yüksek enerjiniz engelleri aşmanıza fazlasıyla yardımcı olacak kadar  güçlü. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı olun, zekanızı ve  iletişim gücünüzü ortaya koyun. Kelimelere takılıp kalmadan hedefinize  doğru yürümeyi seçin. Bugün enerji seviyenizi yükseltmek için gayret  etmelisiniz. Hedeflerinize ve yapmanız gerekenlere odaklanın. Yakın  çevrenizden gelecek fikirleri değerlendirin. Maddi konularda şanslı bir  gündesiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Akrep’ler, bugün  tanıştığınız insanların bir anlık cazibesine kapılarak yanlış kararlar  verebilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise seçimlerinizi sadece  kalbinizle değil mantığınızın da desteğini alarak belirlemelisiniz.

Günün Olumlaması:  Zamanın akışına karşı ruhumu rahat bırakıp uyumlu davrandığımda ben  kazanırım. Ben kazandığımda sevdiklerim de kazanır. Her söz, her sohbet  yeni bir öğretidir. Tüm öğrendiklerimi yaşamıma rehber olması için  akıllıca değerlendiriyor ve uygulamayı başarıyorum.

YAY
           Gökyüzü bugün iletişimde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Her  doğruyu her yerde ve herkesle paylaşmamalısınız. Söyledikleriniz yanlış  anlaşılabilir ve yanlış aktarılarak iş ilişkilerinizin bozulmasına neden  olabilir. Sizler kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi kolay  kolay başkalarına yapmazsınız ama herkes sizin gibi olacak diye bir  kaide yok. Bugün gizliliğe ve her şeyinizi ulu orta paylaşmamaya özen  gösterin. İşinizle ilgili konularda çözüm odaklı girişimleriniz olumlu  sonuçlanacaktır. Özelliklede finansal konularda nakit akışını sağlamayı  başarabileceksiniz. Özel yaşamınızda kendinizi anlatmakta  zorlanabilirsiniz, duygularınızı ifade edemeyebilir ve bununla ilgili  yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bugün olumlu ya da olumsuz  birlikte olduğunuz insana ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız.

Günün Olumlaması: Ruhumu,  yeteneklerimi, duygularımı özgür bırakıyor ve yüreğimi acılarından,  hüznünden, karanlıklarından sevgiyle arındırıyorum. Emeklerim şansa,  şansım bol para ve berekete dönüşüyor.

Günün Kristali: Bal akik

OĞLAK
           Bugün sabah saatlerinde yakın arkadaşlarınızla tartışmalara dikkat  etmelisiniz. Yeni tanıştığınız birilerinin kıskançlıkları,  dostluklarınızı zedeleyici davranışlarda bulunmanıza sebep olabilir. Sel  gider kum kalır atasözünü aklınıza getirin ve bu doğrultuda hareket  edin. Aile hayatınızda ise karışıklıklar yaşanabilir. Kendinizi haklı  görüp sizi gerçekten seven insanlara haksızlık edebilir, var olan  düzeninizi öfke ve hırsınıza kurban ederek yıkabilirsiniz. Bugün  öfkenize ve ağzınızdan çıkan her söze dikkat etmelisiniz. Geri dönüşü  mümkün olmayan hatalar yapabilir, büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.  Öncelikle kendinize adil davranmayı öğrenmeli, başta kendiniz olmak  üzere hiç kimsenin mükemmel olmadığı gerçeğini kabullenerek hareket  etmelisiniz. Sizin hiç hatanız yok mu? Daha anlayışlı olmayı  öğrenmelisiniz.

Günün Olumlaması:  Gönlümde yeşerttiğim sevgiyi sınırsızca sevdiklerimle paylaşıyor,  onların da kalplerine sevginin kutsallığını yolluyorum. Sevginin sihirli  gücü ile güçleniyor, onun yüceliği ile arınıyorum.

Günün Kristali: Pirit

KOVA
           Gökyüzünün bugün sizlere verdiği mesaj, sakin olmanız. İnsanlar ve  yaşayacağınız olaylar ne kadar can sıkıcı olsa da öfkenizi kontrol  altında tutmalısınız. Günlerdir yaşadığınız gerginlik sabrınızı  fazlasıyla zorluyor ama sakin kalmayı başardığınız takdirde olayların  lehinize geliştiğini göreceksiniz. Hakkınızı ararken sinirle sarf  edeceğiniz sözler, değer verdiğiniz ilişkilerinizin de bozulmasına neden  olabilir. Beraberliğinden problemler yaşayan Kova’lar, sakin olun ve  başkalarının dolduruşuna gelmeden sadece kendi istekleriniz  doğrultusunda tavırlar sergileyin. Bu beraberliği yaşayan sizsiniz,  kimse sizin duygularınızı ve yaşadıklarınızı sizin kadar bilemez. Ne  istediğinize ya da ne istemediğinize kararı siz vermelisiniz. Sizi  rahatsız eden konular üzerinde çok net kararlar alabileceksiniz.  Mücadele vermekten yorulduğunuz, değiştiremeyeceğiniz olay ve kişilere  teslim olmak yerine kendinizi değiştirerek, yaşamınızı yepyeni  enerjilerle yeniden yapılandıracaksınız.

Günün Olumlaması: Deneyimlerden  kazandığım bilgelikle gücümü ve yaratıcılığımı açığa çıkarıyorum. Her  bir deneyimimden aldığım derslerden feyz alarak yolumu belirliyor ve  isteklerimi kararlılıkla uyguluyorum.

Günün Kristali: Yakut

BALIK
           Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Çalışma  arkadaşlarınızdan hiç iyi niyetli olmayan yaklaşımlar görebilirsiniz.  Daha önce aldığınız bir teklif üzerinde kararsız olduğunuz bir  dönemdeyseniz zihninizi bulandırmaya çalışan. Bu kişilerin oyununa  gelmemeye özen gösterin. İç sesinize güvenin. Sizler ruhani yönü oldukça  gelişmiş kişilersiniz. Doğuştan gelen bu özelliğinizi sonuna kadar  kullanmanız gereken zamanlardasınız. Sizi gerçekten seven dostlarınızlar  irtibata geçin, onlardan alacağınız çıkarsız destek sizleri daha güçlü  kılacaktır. Özel yaşamınızda da birlikte olduğunuz insanın her  söylediğinin altında farklı bir mana aramayın. Birlikteliği olmayan  Balık’lar, bu süre içinde yalnızlık yaşamınızda birinin olmasından daha  iyidir sizler için.

Günün Olumlaması: Ben  aşk iksirinin sırrına erdim bugün. İlahi olanın farkına vardım bugün,  sırra vakıf olmanın aşkıyla doldum bugün. Bugünü sevgiyle, yarını  muhabbetle, geleni hayırla, gideni sevgiyle uğurladım bugün.

Günün Kristali: Siyah inci

HürriyetAile

Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi

7 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 07 Ocak 2013, 20:18:37 »