Gönderen Konu: 1 Ocak Günlük Burç Yorumları  (Okunma sayısı 895 defa)

Çevrimdışı Pεrι мαѕαlı

  • ÇEYİZ KIZ :)
  • Forum Yöneticisi
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 17408
  • Beğen: +97/-0
  • Çeyiz Hazırlıgında :)
1 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 01 Ocak 2013, 13:02:52 »
Koç
21 Mart
20 Nisan

Bugün kendi kendinizi zora sokabilirsiniz. Kaba ve kırıcı konuşmalar yapmaya, düşüncesiz davranışlara eğilimlisiniz. Düşünmeden ağzınızdan kaçıracağınız bazı sırlarınız ilerde, size karşı kullanılabilir. Çevrenizde bazı sahte arkadaşlar bulunabilir. Bugün size sıkça yalan söylenecektir. Buna özellikle dikkat etmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz veya evliliğiniz de bir yalanın ortaya çıkması yüzünden bozulabilir. Bunun hangi tarafın yalanı olacağı kişiden kişiye değişebilir. Bununla beraber bu bozukluk ayrılıklara sebep olacak kadar önemli olmayacaktır. Çok hızlı gelişen olaylar sizi korkutmasın çünkü önemsediğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz. Hayal kırıklıklarına karşı koyacak ve birçok duygusal savunma mekanizması oluşturacaksınız.

Boğa
21 Nisan
20 Mayıs

Bugün çok olumlu gelişmelerin yanında geleceğiniz için şimdiye kadar hiç vermediğiniz kadar cesur kararlar vereceksiniz. Ayrıca kısa bir zaman önce başladığınız bir projeyi tamamlayacaksınız. Çok önem verdiğiniz bir girişim için fırsat doğacak ve gelişen bir proje hızla gerçek haline dönüşecek. Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. Gereken enerjiyi bulmak için hayatınızda biraz yer açmanız gerekecek. Gerekli olan tansiyon ve hız zamanla sonuç verecek ve sonunda tüm şüphelere rağmen doğru kararı verdiğinizi hatta kozlarınızı doğru insana oynadığınızı anlayacaksınız. Gelirinizi müsrifçe harcamayın. Lüks şeylere para harcamanız size bir şey kazandırmaz. Fakat hala zor günler için paranız var. Gerçek olan kendinizi güçlü hissetmeniz için para yatırımları yapmamanız.

İkizler
21 Mayıs
21 Haziran

Bugün bazı menfaatler elde edebilir ve bunları kendinize saklamayıp, çevreyle paylaşabilirsiniz. İnsanlarla iyi anlaştığınız bir dönemdesiniz. Bir çok başarılı çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ilişklilerinizde veya evlilik hayatınızda beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalınız. Dikkat edin. Onun da size yapabileceği bazı şeyler olabilir. İsteklerini dinleyin ve ona nefes aldırın. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız. İşinizde yüksek bir konuma geçebilirsiniz. Bozuk giden işleriniz varsa bugün onların düzeldiklerini görmeniz olasıdır. Özellikle iş ve para konularında çok güçlüsünüz. Oldukça uğraştırıcı bir gün geçirebilirsiniz. Kurmak istediğiniz bir ilişki yavaş ilerleyebilir fakat sonuç alırsınız.

Yengeç
22 Haziran
22 Temmuz

Bugün iş ve duygusal ilişkilerinizde ya da evliliğinizde istenmedik bazı olaylar gelişebilir. Karşı cins ilişkilerinizde bir rekabet durumundan kazançlı çıkmanız olasıdır. Kararsızlık içinde olabilirsiniz. İçgüdülerinize güvenemiyor fakat mantığınızı da kullanmak için gereken verilere sahip olamıyorsunuz. İş ve para alanlarında da dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir. İşten ayrılabilir ya da önemli anlaşmazlıklara girebilirsiniz. Ya para sıkıntısı veya esaslı masraflar olabilir. Sağlık olarak hassas durumdasınız. Ani değişiklikler yaşamak zorunda da kalabilirsiniz. Devamlı hareket halinde olmanız gerekebilir. Bir yer değişikliği olasıdır. Bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Moralinizi bozan haberler alabilirsinizr. Çevrede sizin dedikodunuzu yapan birileri var. İş alanında konuştuklarınıza dikkat edin.

Aslan
23 Temmuz
23 Ağustos

Eğer siz bir erkekseniz çevrenizde size değer veren kadınlar bulunabilir. Gerek sosyal ilişkilerinizi gerek duygusal ilişkilerinizi çok akıcı ve verimli yürütebilirsiniz. Eğer kadınsanız gene şanslı ve iyi durumdasınız fakat şansınız daha çok sosyal alanlarda, para ve eğlenceli toplantılar açısındandır. Zaten bugün sevdiğinizle daha rahat itetişim kurabileceksiniz. Beraber çok mutlu anlar paylaşabilirsiniz. İlişkinizi daha ciddi boyutlara götürebileceğiniz kararlar alabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, ağır ve yorucu bir çalışma dönemindesiniz. Işleriniz, yavaş ve yorucu ilerlemelerine rağmen geri adım olmadan ilerleyecek. Yeni başlayan işlerde veya eski uğraşlarınızın yeni dallarında sürekli meşgul ve kazançlısınız. İş konularında yeni şeyler öğrenmeniz olasıdır.

Başak
24 Ağustos
23 Eylül

Sıkıntılı bir iş dönemindesiniz. İş hayatınızı karıştıracak ve sizi zor duruma düşürebilecek dedikodular olabilir. Dost bildiğiniz kimselere fazla güvenmeyin. Başkalarıyla birlikte yapılması gereken işlerde yalnız ve yardımsız bırakılabilirsiniz. Çok istediğiniz bir şey gerçekleşir gibi olup, son anda durabilir. Geri çekilmek zorunda kalabilirsiniz. Bununla beraber ilerisi için ümit var. Birlikte olduğunuz insana karşı fazla suçlayıcı tutumlara girebilir ve bu yüzden de umulmadık anlaşmazlıklara sebep olabilirsiniz. Uzun süre etkisini gösterecek olan bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Aslında şansınızda iyiye doğru dönüş olmakla birlikte bugün bazı ufak terslikler de yaşayabilirsiniz. Bunlar moralinizi bozmasın.

Terazi
24 Eylül
23 Ekim

Bugün alışılmıştan daha gayretli, çalışkan ve enerjiksiniz. Sizin için, sizden daha güçlü olanlara karşı mücadele verme ve başarı kazanma günü olabilir. Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz. Asabi dengenizi korursanız kazançlı çıkarsınız. Karşı cins ilişkileri açısından mükemmel bir dönem. Büyük bir fırsatla karşılaşarak size elde edilmez gibi görünen birisini baştan çıkartabileceksiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz kimsenin hiç beklemediğiniz sürprizleri olabilir. İstediğiniz kimse ile güzel günler geçireceksiniz. Birlikte çıkılan kısa bir yolculuk veya tatil olabilir. Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir. İşleriniz için genç bir insandan yardım almanız mümkündür.

Akrep
24 Ekim
22 Kasım

Bugün önemli bir sıkıntıdan kurtulmanız olasıdır. Sizi uğraştıran bazı şeyleri sonuca bağlayabilirsiniz. Bugün lüks bir ortamda ve kalabalık bir toplantıda bulunmanız olasıdır. Bir kadından gelen sevinçli haber olabilir. Maddi konular ve iş bugün en başarılı olacağınız alandır. Elinizdeki veya istediğiniz işleri başarıyla halledebilecek ve yeni ufuklara doğru ilerleyebileceksiniz. İş hayatınız yenilikler açısından durgun olmakla birlikte üzerinde durduğunuz bir konuyla ilgili olarak kazanca geçebilirsiniz. Eğer maddi sıkıntınız varsa eski bir dostunuz size yardımcı olacaktır. Zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye sarfetmeniz olasıdır. Size zevk ve heyecan verecek şeylerle uğraşabilir ve bazı sorumluluklar altına girebilirsiniz. Karşı cins tarafından her zamankinden fazla beğenilip, gururunuzun okşanacağı bir dönemdesiniz.

Yay
23 Kasım
21 Aralık

Bugün önemli bir karar vermek durumunda kalmanız ya da bir sınavdan geçmeniz olasıdır. Eskiden yatırımını yaptığınız veya planladığınız birşeylerin karşılığını görebilirsiniz. Eğer karar verme durumunda kalırsanız bütün ihtimalleri gözden geçirerek mantıklı sonuçlar çıkartmaya gayret etmeli ve hislerinize kapılmamalısınız. Uzun zamandan beri istediğiniz birşeylere sahip olabilirsiniz. Manevi açıdan güçlüsünüz. İş konusunda henüz büyük bir maddi ilerleme olmasa da çok güçlü olacağınız bir konuma girebilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız. Siz bir kadınsanız istediğiniz veya birlikte olduğunuz ya da bir rakibenize karşı kesin bir zafer kazanacaksınız.


Oğlak
22 Aralık
20 Ocak

Genel bir mutluluğunuz var. Ailenizde sevinçli bir olay yaşanabilir. Mevcut sıkıntılar bitebilir. İş ilişkileriniz güçlü. Sizin için aile ve iş çok ön planda ve bu yüzden aşk hayatınıza konsantre olamamanız olasıdır. Önemli bir işbirliğiniz olabilir. Başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz. İş ortaklıkları kurabilirsiniz veya insanlarla anlaşmayı gerektiren benzeri her konuda başarılısınız. İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir veya yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz. Son derece huzurlu bir ilişkinin temelini atmanız mümkündür. Süregelen bir ilişkiniz varsa onda çok mutlu bir dönem yaşayacaksınız. Alacağınız kötü bir haber moralinizi bozabilir. İş alanı en iyi olduğunuz alan. Başarılısınız ve başarılarınız takdir edilecek.

Kova
21 Ocak
19 Şubat

Bugün sizi ilgilendiren her konuda son derece ümit veren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi bir dayanak olmasa da sezgilerinizle anlayabileceğiniz iyilikler yakındır. İş alanında kendi güç ve bilginize dayanarak yapacağınız teşebbüsler başarılı olabilir. Bir ilişkiyi bitirmeniz olasıdır fakat bu size zarar vermeyecek. Aşk hayatınız hareketsiz görülüyor. Bu konularl ilgilenmek istemeyebilirsiniz. Birileri ile anlaşma gayret ve ihtiyacı içindesiniz. Bunda başarılı olacaksınız. Dargın olduğunuz kimselerle barışabilirsiniz. Sizi sevindirecek gelişmelerle dolu bir gün. Çevrenin beğenisini kazanacaksınız. İşbirliği veya ortaklık durumuna girebilirsiniz. Başarılı bir ekip çalışması yapmanız da olasıdır. İş arkadaşlarınızla uyumlu olduğunuz bir dönemdesiniz.

Balık
20 Şubat
20 Mart

Eğer işinizden memnun değilseniz yada işsizseniz bugün karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir. Çok iyi bir iş teklifi almanız ya da bozuk giden ilişkilerinizi düzeltmeniz olasıdır. Eğer yalnız bir kimseyseniz bir birliktelik fırsatı yakalayabilirsiniz fakat acele davranırsanız bu fırsat kaçabilir. Sakin davranıp, olayları kendi akışı içinde hür bırakmalısınız. Kadınsanız özellikle ağır davranmanız gereklidir. Siz, kadın veya erkek, bir ilişkisi ya da evliliği olan bir kimse bile olsanız bugün başka bir insanla duygusal macera yaşama imkanıyla karşılaşacaksınız. Bunu değerlendirip, yeni bir ilişki başlatmak ya da hiç aldırmayıp, eski ilişkinizi korumak veya geçici bir ilişki yaşamak sizin elinizdedir.

Hürriyet


Nişan Tarihimiz  .aşık

09.11.2013

Düğün Tarihimiz

14.06.2015  özgeserkan

O Şimdi Asker Yareni  :kalpler2:

Evhobin Forum Sitesi

1 Ocak Günlük Burç Yorumları
« : 01 Ocak 2013, 13:02:52 »